Dny otevřených dveří 2017
Datum: 21. - 24. 1. 2017
Místo: Přírodovědecká fakulta MU

Pořadatel: Masarykova univerzita
Popis: Baví vás astrofyzika a rádi byste ji studovali? Přijďte se k nám podívat v rámci Dní otevřených dveří!

Ve Dnech otevřených dveří (21. ledna a 24. ledna) proběhne vždy od 9 a 11 hod prezentace studijních oborů programů Fyzika a Aplikovaná fyziky v učebně F1 (budova č.6, areál Kotlářská 2). Představí se tak jednotlivé fyzikální ústavy, včetně Ústavu teoretické fyziky a astrofyziky.

Náš ústav si pro vás navíc připravil i speciální část: Studenti pro studenty, která se bude konat v průběhu celého návštěvního dne v učebně F3. K prohlídce budou vědecké práce našich studentů (ve formě posterů a bakalářský i diplomových prací). Přítomni budou i samotní studenti, kteří vám velmi rádi zodpoví vaše otázky ohledně studia.

Za příznivého počasí bude venku probíhat také pozorování Slunce. Těšíme se na vás!